Опитування: Як ви ставитесь до введення карантину вихідного дня? Есть фото

19 Листопада 2020 08:58  0  1163

Маю думкуОпитування: Як ви ставитесь до введення карантину вихідного дня?

Як ви ставитесь до введення карантину вихідного дня?

 

 oly

Катерина, бухгалтер
Моє ставлення до карантину взагалі негативне: по статистиці людей більше гине в автомобільних аваріях, аніж від ковіду. Я проти карантину “вихідного дня”, бо не вважаю, що вірус гуляє по будівельним магазинам, а по продуктовим не гуляє. Але як громадян України дотримуюсь карантинних обмежень.

 

m 

Анастасія, інженер-еколог
Мене карантин вихідного дня майже не зачіпає, я працюю на віддаленому доступі й усі особисті питання можу вирішити і у будні дні. Щодо самої форми карантину, думаю, вона не принесе ніякого ефекту, окрім удару по підприємцях.

 

vvv

Роман, кінорежисер
З одного боку, я згоден з тим, що такий крок міг би розірвати коло і зупинити збільшення захворюваності. Але, зважаючи на менталітет нашого народу і економічні фактори, таке рішення не буде дієвим.

 

z 

Євгенія, майстер манікюру, бровіст
До карантину вихідного дня ставлюся негативно. Чесно кажучи, не розумію, що вирішують ці два дні, оскільки усі дні тижня люди проводять в звичайному життєвому ритмі. Суттєвих втрат зазнають пологівські підприємці, котрі позбавлені додаткового доходу.

 

oly

Сергій, вчитель англійської мови

Мені здається, що мають дотримуватися певні обмеження, але все ж таки вихідні дні необхідні людям для того, щоб вирішити якісь свої важливі питання, придбати щось необхідне. Також мені здається, що обмеження лише на вихідні ніяк не вплинуть на покращення ситуації з Covid-19 в країні. В першу чергу у кожного має бути відповідальність за себе та толерантне відношення до оточуючих.

 

uu 

Дарина, продавець-касир
Я працюю у вихідні і будні. Кафе, ресторани не відвідую. Люди незмінно скупчуються біля магазинів. Шкода людей, що живуть в селах або працюють у будні, вони не в змозі з'їздити на закупи їжі та ліків. Все через несерйозне відношення до цієї ситуації, не всі виконують правила карантину, тому влада і вводить нові обмеження. Все залежить від кожного з нас.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
11
Сміх
8
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)