Опитування: Чи змінили своє ставлення до вакцинації проти ковіду? Есть фото

17 Вересня 2021 07:57  0  1121

Маю думкуОпитування: Чи змінили своє ставлення до вакцинації проти ковіду?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи змінили своє ставлення до вакцинації проти ковіду?

 

 

oly

Володимир, водій
З самого початку процесу вакцинації був проти неї, оскільки наслідки ще не досліджені на належному рівні. Не вірю, що вакцинація може зберегти наше здоров'я. На сьогодні моє рішення залишається незмінним.

 

 

oly 

Катерина, в пошуках роботи
Я проти вакцинації. Не довіряю жодній вакцині. Хоча моїм батькам як працівникам сфери освіти довелося вакцинуватися, але не за власним бажанням.

 

 

oly 

Валентина, в декретній відпустці
З початку пандемії підтримувала процес вакцинації проти Covid-19. Саме тому вже отримала дві вакцини AstraZeneka, сертифікат поки не брала, але при потребі отримаю. Якщо необхідна буде третя ін’єкція, зроблю, але не виробником CoviShield.

 

 

oly 

Юлія, провідна фахівчиня Держпродспоживслужби
Особисто я вакцинована. Повністю підтримую рекомендації МОЗ шодо вакцинації громадян від коронавірусу, хоча на коронавірус не хворіла. Раджу пологівцям вакцинуватися аби запобігти поширенню ковіду.

 

 

oly

Катерина, в декретній відпустці
Відношуся нейтрально до вакцинування. Все ж поки робити цього не планую. Якщо сертифікати про вакцинацію будуть вимагати на законодавчому рівні і це буде справжньою необхідністю для повсякденного життя, звісно, буду щеплюватися.

 

 

oly 

Кирило, студент
В навчальному закладі, де я наразі навчаюся, вакциновано менше 20% студентів, а викладачів вже 80% (Білоцерківський інститут). Я вакцинувався за прикладом моїх батьків.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
3
Сміх
6
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)