Опитування: Чи варто дітям, батьки яких відмовляються від планових щеплень, заборонити ходити до школи? Есть фото

26 Липня 2021 08:26  0  987

Маю думкуОпитування: Чи варто дітям, батьки яких відмовляються від планових щеплень, заборонити ходити до школи?

Щотижня, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи варто дітям, батьки яких відмовляються від планових щеплень, заборонити ходити до школи?

 

oly 

Людмила, двірник
Думаю, що планові щеплення для дітей мають бути обов’язковими. Особисто я підтримую рішення влади, але дитину необхідно не зовсім відсторонити від навчання, а надати можливість навчатися дистанційно, оскільки кожен має право на отримання базових знань.

 

oly 

Віктор, різноробочий
Вважаю правильним рішенням невакцинованим дітям заборонити відвідувати школу. Процес вакцинації має бути в пріоритеті кожної родини, оскільки від цього залежить фізичний стан дитини та реагування її організму на різні віруси, від яких в Україні можна щепитися.

 

oly

Марина, підприємець
З одного боку, підтримую таке рішення, але більше схиляюся до того, що батьки мають право самостійно вирішувати, робити планові щеплення або ж вакцину від ковід чи ні. Влада повинна довіряти батькам та не робити примусові акти.

 

oly 

Любов, в декретній відпустці
Особисто у мене діти привиті. Вважаю, це гарна можливість вберегти їх від ймовірних захворювань. Але забороняти невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади - це неправильне рішення. Всі мають право на освіту.

 

oly 

Антон, студент
Це не є нормою. Ніхто не має права примушувати робити будь-які щеплення. Адже реакція на стан здоров'я дитини може бути і негативною, а відповідальність за це в першу чергу лежить на батьках. Тому лише батьки вправі вирішувати, щеплюватися чи ні. Щодо заборони на відвідування школи - це взагалі неправомірно.

 

oly 

Анастасія, студентка
Можливо, у дітей буде алергічна реакція, також є певні обмеження по здоров'ю. Тому змушувати таким чином батьків вакцинувати або ж планово, або ж від ковід не є правильним рішенням. А забороняти відвідувати школу - це свого роду дискримінація.

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
3
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)