Опитування: що ще плануєте встигнути зробити цього літа? Есть фото

13 Серпня 2021 08:30  0  959

Маю думкуОпитування: що ще плануєте встигнути зробити цього літа?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: що ще плануєте встигнути зробити цього літа?

 

oly

Тамара, пенсіонерка
Перебуваю у прекрасному віці, коли можна просто насолоджуватися життям та нікуди не поспішати. Пенсійний вік необхідно використати на повну, тож щодня стимулюю себе на прогулянки на свіжому повітрі, на спілкування з подругами, а буденні справи будуть завжди, всі не переробиш, всього не встигнеш, тож просто ціную радісні миті життя.

 

oly 

Оксана, домогосподарка
Зараз в розпалі сезон консервації, маю бажання зробити більше закруток на зиму для родини. Тож не втрачаю жодного дня. Тут головне - не надто поспішати, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. У всьому повинна бути міра. Тож якщо щось не встигаю із запланованого - не переймаюся.

 

oly 

Юрій, машиніст
Думаю, що заплановані справи встигну закінчити до кінця літа - це ремонтні роботи в будинку, ще деякі дрібні чоловічі завдання по господарству. Тому не втрачаю ні хвилини, весь в роботі.

 

oly 

Наталія, працівниця ПрАТ Пологівський ОЕЗ
Ще багато запланованих справ на літо. В розпалі консервування улюблених овочів на зимовий період. Маю велике бажання розслабитися, оскільки за все літо ще жодного разу не вдалося виїхати на відпочинок. В планах ще відвідати своїх друзів.

 

oly 

Олеся, завідувачка дитячого садочка “Лисичка”
Не встигла нормально відпочити, просто не вистачає часу на омріяний відпочинок. Це на сьогодні, напевно, моя найбажаніша мрія. Ось, зустріла доньку, тож будемо релаксувати та морально відпочивати.

 

oly 

Любов, пенсіонерка
Напевно, нічим не відрізняюся від своїх колег пенсійному віку, оскільки найголовнішим завданням для мене є консервування. Хочу встигнути закрити аджику по своєму рецепту аби пригостити свою родину. Щоденні жіночі клопоти також ніхто не скасовував, тож є чим зайнятися.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)