ОПИТУВАННЯ: ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19?

6 Січня 2021 09:24  0  567

Маю думкуОПИТУВАННЯ: ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.

У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією опитування проводиться в онлайн режимі. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:

 

ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19?

 

oly

 

Ольга, підприємець
Не готова, мені це не потрібно. Я віруюча людина, в мене є Бог, вірю в Його захист - це перше. А, по-друге, я не маю довіри до цих вакцин і померти від них не планую.

 

oly

 

Марія, майстриня
Ні, я не готова, і навіть якщо ця вакцина з'явиться, то робити її досить небезпечно. Бували випадки, коли люди помирали від вакцин та щеплення. Тому я боюся за своє життя.

 

oly

 

Анастасія, інженер-еколог
Важко відповісти. Можливо, дивлячись від якого виробника буде вакцина і скільки це буде коштувати. Мабуть, поки що не готова.

 

oly

 

Тетяна, спеціаліст ПФУ
Вакцина потрібна і, вважаю, що вакцинуватись треба. Але... Чи можна довіряти нашій медицині та бути впевненими, що побічні реакції не будуть страшніші за сам Ковід. Тому маю думку, що моя родина вакцинуватись буде, але потрібен час, щоб впевнитись, що вакцина безпечна як для дітей, так і для старших людей.

 

oly

 

Неля, в декретній відпустці
До вакцинації поки не готові. Але вважаю, що проводити вакцинацію необхідно.Тільки спочатку треба, щоб вона пройшла випробування, і вже тоді можна сміливо робити щеплення.

 

oly

 

Юлія, оператор ПТО станції
Я не готова вакцинуватися від вірусу, оскільки немає впевненості в якості вакцини. Ще незрозуміло, звідки її будуть завозити до нас, тому загалом немає довіри до цього процесу.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)