Опитування: Якою, на вашу думку, має бути справедлива ціна за газ? Есть фото

13 Листопада 2020 08:20  0  1287

Маю думкуОпитування: Якою, на вашу думку, має бути справедлива ціна за газ?

Якою, на вашу думку, має бути справедлива ціна за газ?

oly

Андрій, безробітній

Сьогоднішня ціна занадто висока для населення. Наша родина використовує пічне опалення. Ми живемо в селі Романівське, тому про газ і не мріємо. Але вважаю, що ціна повинна знизитися вполовину, аби людям було легше.

 

oly 

Ірина, працівник комунальної установи
Ціна повинна розподілятися за соціальним статусом. Єдина ціна на газ для населення - це нерозумно. Для пенсіонерів ціна повинна бути нижчою, для студентів та працюючих - дещо вищою, оскільки рівень доходу у кожного відрізняється. Вважаю, що 4 гривні за куб\м буде в самий раз.

 

oly

Ольга, пенсіонерка
Я пенсіонерка, маю 34 роки робітничого стажу, а отримую всього дві тисячі гривень пенсії. Це дуже мало. Аби оплатити всі комунальні послуги виділеної субсидії не вистачає, а ще є інші побутові витрати та необхідність купувати ліки. Ціна на газ досить висока. Для пенсіонерів держава повинна встановити мінімальну ціну - чотири гривні за куб\ м.

 

oly

Людмила, працівник сільської ради
Вважаю, що справедлива ціна на оплату газу п'ять гривень. Я живу в Федорівці, з родиною користуємося пічним опаленням, яке має свої переваги та недоліки. Хоча мене ця тема мало стосується, думаю, держава повинна встановити адекватну ціну на оплату тепла.

 

oly 

Віра, працівник освіти
Мені було б зручно якби ціна на газ становила до п'яти гривень, тоді й державі було в добре, і населенню. Вдома використовуємо як газове опалення, так і пічне.

 

oly

Анна, домогосподарка
Аби людям було легше планувати витрати, ціна на газ повинна впасти вдвічі, до чотирьох гривень. У кожного з нас свій рівень заробітної плати, тому справедливо, якщо для окремих категорій людей буде своя визначена державою цінова політика на комунальні послуги: для інвалідів, пенсіонерів, робітників.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

34
Супер
5
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)