Опитування: Як пологівці ставляться до скасування по батькові

5 Липня 2018 09:13  0  1585

Маю думкуОпитування: Як пологівці ставляться до скасування по батькові

Скасувати використання по батькові просять українці, оскільки вважають його пережитком минулого. Зараз цю тему активно обговорюють у соціальних мережах. Таким чином, крім зручності у спілкуванні, Україна має стати ближчою до Європи, вважають користувачі.


Ми вирішили запитати у пологівців, як вони ставляться до таких змін

 

Людмила, приватний підприємець


До того аби звертатися до людини без по батькові ставлюсь досить позитивно. Це не ступінь поваги, це відгомін минулого. Ми живемо в сучасному євопейському суспільстві, де має панувати простота спілкування без всяких забобонів.

 

Віолета, студентка


Я - “за” такі звернення. Лише при умові збереження звернення на ви. Я навчаюсь в Івано - Франківську та скажу, що люди там вже давно не вживають по батькові у звертанні. Літні люди, можливо, не одразу звикнуть до таких змін, та вони їм згодом сподобаються.

 

Влада, абітурієнт


Це не проблема взагалі. Проте, я вважаю, що звертатися по імені можна лише до рідних чи знайомих. Як розцінять таку фамільярдність сторонні люди - не відомо. Тому звертатися на такий манер потрібно з обережністю.

 

Володимир, майстер


Я вважаю, що це дуже доречно. Нарешті ми всі будемо на одному рівні та не відчуватимемо тиску від специфічної особливості офіційного звертання.

 

Ніна, пенсіонерка


Можна звертатися просто, можна з певним офіціозом. Мені, для прикладу, все рівно. Головне - звернення має бути чемним, доброзичливим, щирим та приємним. Все життя до літніх людей зверталися по батькові, тепер - все осучаснюється, змінюється - і це нормально.

 

Андрій, школяр


Я не готовий назвати по імені людей, старших за мене віком. Уявіть собі, учні звертаються до вчителів, як до друзів. Можливо до цього просто потрібно звикнути. Власне я вважаю, що це неповага.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)