На мапі OpenStreetMap з’явилося місто Пологи

17 Серпня в 09:25  0  7808

Ноу-хауНа мапі OpenStreetMap з’явилося місто Пологи

Українська спільнота картографів з міжнародного проєкту OpenStreetMap деталізувала мапу міста Пологи. Були нанесені вулиці, будинки, організації та інші об’єкти. Карту створили до річниці заснування OSM.

 

8 серпня українська спільнота картографів-волонтерів OpenStreetMap святкувала 16-річчя проєкту, на меті якого створення вільної відкритої мапи світу. На честь свята було вирішено провести «мапатон» — спільне редагування території, на мапі якої мало або взагалі немає об’єктів: доріг, будинків, заводів тощо.

У цьому році для мапатону обрали Пологи — районний центр з майже 20 тис. мешканців. Виявилось, що у містечку живе багато людей, а на його мапі є лише основні дороги та кілька поодиноких будинків. Саме тому спільнота обрала цей населений пункт.

 

Фізично в самому місті у цей день нікого не було — картографи з усієї України редагували мапу дистанційно. Основними джерелами інформації був генеральний план та супутникові знімки.

 

Хоч основні об’єкти вже нанесені, роботу над мапою ще не завершено. Необхідно нанести адреси будівель, назви організацій та ін. Мета — підтримувати мапу міста в актуальному стані. Тому, кожен хто помітить помилку може зробити нотатку на вебсайті openstreetmap.org. На анімації показано як можна додати нотатку про помилку або відсутній об’єкт.

 

Запрошуємо мешканців до уточнення даних на карті!

 

OpenStreetMap — вільна мапа яку кожен може покращувати. Проєкт надає картографічні дані для тисяч вебсайтів, мобільних застосунків та різних пристроїв.

Спільнота картографів вносить і підтримує дані про дороги, стежки, кав’ярні, вокзали й багато чого іншого по всьому світу. Учасники використовують аерофотознімки, GPS пристрої та прості створені на місцевості схеми для перевірки точності та актуальності даних OSM.

 

Ви можете вільно використовувати дані проєкту з будь-якою метою доти, доки посилаєтесь на OpenStreetMap та його учасників.

 

Контакт зі спільнотою:

 

Чат у Телеґрамі: t.me/osmUA

 

Блог: osm-ua.github.io/blog/uk/

 

Форум: forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=40

 

Вебсайт: openstreetmap.org.ua

 

Твіттер: twitter.com/osm_ua

 

Фейсбук: facebook.com/openstreetmapua

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
7
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)