Чого чекати українцям у новому опалювальному сезоні

4 Вересня в 07:02  0  1453

На Вкраїні та у світіЧого чекати українцям у новому опалювальному сезоні

Якщо піднімається ціна на газ, то піднімається ціна на все


Ніхто не знає точно, якою буде ціна на газ. Однак в чинній постанові №187 чітко зафіксовано: ціна повинна піднятися на 19%.


Про це розповіла експерт «Реанімаційного пакету реформ» з питань енергоефективності Тетяна Бойко, оцінюючи заяву прем’єр-міністра про те, що підвищення тарифів цього року не буде.


«Якщо піднімається ціна на газ, як заплановано в постанові уряду від березня цього року, то піднімається ціна на все. Газ на 70% є складовою ціни на теплову енергію. Так, прем’єр зараз дуже переконливий, але, крім його слів, є ще документ, до речі, Кабміну, який говорить про те, що підвищення буде», – констатувала Бойко.


За її словами, в даному випадку потрібно приймати або якісь інші рішення за новою постановою, або вносити зміни в чинну.


Як уточнила експерт, те, що «Нафтогаз» поки не укладає договори з підприємствами теплопостачання, означає, що нормальної підготовки до опалювального сезону немає.


«Нас запевняють у готовності, але не говорять про зношені мережі системи, які вимагають більш глобального ремонту, ніж те, що відбувається сьогодні, ще й в умовах відсутності живих коштів. Споживачам точно не варто очікувати кращих послуг в таких умовах. Що стосується самих тарифів, то в нашій країні на політичному рівні може бути прийняте будь-яке рішення, але є документи, які говорять про підвищення», – проаналізувала ситуацію Тетяна Бойко.


Зазначимо, що переважна більшість експертного середовища єдина в думці щодо тарифів.

 

Зокрема, є припущення, що до 1 жовтня цього року тарифи будуть відкориговані в бік підвищення.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)