Оновлення у Новоселівці: ремонт у медичному ФАПі та відкриття безкоштовного спортзалу

19 Червня в 10:07  0  640

На районіОновлення у Новоселівці: ремонт у медичному ФАПі та відкриття безкоштовного спортзалу

Цього місяця життя у селі Новоселівка вирує

 

Закінчили ремонт у фельдшерсько-акушерському пункті, відкрили спортзал.

 

Все завдяки допомозі керівників ПП “Агрофірма ім. Шевченка”, а саме Івана Миновича та Олега Івановича Чуприн.

 

12 червня відкрив свої двері для прийому громадян ФАП.

 

Раніше будівля медзакладу розташовувалася на околиці села, сьогодні ж — це нове приміщення з капітальним ремонтом.

 

Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб пишається: “Такого сучасного європейського ФАПу немає в усьому Пологівському районі. Я бачила такі лікарні тільки в Києві, Запоріжжі та Дніпрі”.

 

Будівля належить Івану Миновичу, він запропонував відремонтувати її та здати в аренду під медичний ФАП. Буквально за півроку все було готово.

 

Під чуйним керівництвом Івана Чуприни було проведено перетворення колишньої лазні на сучасне приміщення під надання медичних послуг. На півтора року затягнулося підключення будівлі до електропостачання.

 

“Іванові Миновичу я надіслала санітарно-епідеміологічні вимоги до фельдшерських пунктів згідно наших номенклатур. Всім процесом він керував особисто: видно було, що робить на совість, для людей, бо робочі навіть переробляли деякі моменти аби вийшло ідеально”, — коментує Анна Дуб.

 

Зараз у фельдшерсько-акушерському пункті села Новоселівка є оглядовий кабінет, масажний, кабінет ЕКГ, маніпуляційна та аптечний пункт. В штаті двоє медичних працівників на майже тисячу мешканців села.

 

Сучасний ремонт, тепла підлога, водопостачання, водовідведення, заміна всіх комунікацій, нові меблі та приємна атмосфера — все це потребує тільки одного: кваліфікованого спеціаліста.

 

Хоча ФАП передбачає ставку фельдшера, Іван Минович Чуприна (організатор тотальних перетворень) дуже хотів би бачити тут сімейного лікаря.

 

Підприємець готовий навіть спонсорувати надбавку лікарю від агрофірми, аби заохотити спеціаліста працювати. Крім того, надати житло та роботу членам сім'ї.

 

Оновлений ФАП — не остання приємна зміна у Новоселівці. Так, керівництво ПП “Агрофірма ім. Шевченка” ініціювало відкриття безкоштовного спортзалу у селі.

 

У приміщенні з капітальним ремонтом можна займатися спортом, фітнесом і танцями. Є сучасні тренажери, спортивний інвентар, дзеркала на всю стіну та балетні станки.

 

Основна мета меценатів — створення комфортних умов для проживання односельців, щоб вони відчували себе не гірше, ніж у місті. Але, за словами людей, ті почуваються навіть краще!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

27
Супер
3
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)