Оформити міжнародні відправлення через Укрпошту можна буде тільки онлайн

25 Січня 2021 14:15  0  182

На Вкраїні та у світіОформити міжнародні відправлення через Укрпошту можна буде тільки онлайн

З 1 лютого 2021 року абоненти Укрпошти будуть оформляти митні декларації виключно онлайн. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

 

Це пов'язано з тим, що Укрпошта приєднується до світових поштових операторів, які обмінюються попередніми електронними митними даними про міжнародні поштові відправлення з товарними вкладеннями.

 

"Для цього клієнти пошти повинні оформляти митні декларації онлайн в особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку або системі АРІ", – повідомили в Укрпошті.

 

Вимога поширюється на оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, які відправляються в рекомендованих бандеролях, посилках, замовних дрібних пакетах, мішках "М", міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю.

 

З березня в даний список приєднаються і міжнародні відправлення EMS, які також стануть доступними для оформлення онлайн.

 

Таким чином, клієнтам Укрпошти, які прийдуть до відділення з паперовими деклараціями, буде запропонована додаткова послуга з передруку даних з таких декларацій. Вартість буде додаватися до вартості відправлення.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)