Скільки приписаних в квартирі людей можуть оформити субсидію: пояснення Кабміну

18 Жовтня 2021 09:57  0  1095

АктуальноСкільки приписаних в квартирі людей можуть оформити субсидію: пояснення Кабміну

У Мінсоцполітики пояснили кому та у якому випадку призначається субсидія. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінсоцполітики

 

Субсидія надається одній людині за місцем реєстрації з урахуванням усіх зареєстрованих осіб на це житло. Якщо у родичів особи із складу домогосподарства зареєстроване місце проживання відмінне від цієї адреси, то їх доходи все одно враховують при вирішенні призначати чи ні субсидію.

 

Якщо прописані у приміщенні неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки або зареєстровані недієздатні особи працездатного віку, у яких є опікун, тоді житлова субсидія призначається за заявою опікуна.

 

Субсидія призначається за фактичним місцем проживання тим людям, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Також вона може нарахуватися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житлі, але фактично проживають у ньому без укладеного договору оренди, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

 

Якщо субсидія призначається орендарям або ВПО, тоді склад тих, хто проживає у будинку декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою житла.

 

Також варто зазначити, що субсидія не призначається одночасно за зареєстрованим місцем проживання людини та за місцем її фактичного проживання.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
7
Сміх
7
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)