Офіційно: Зарплата на "Укрзалізниці" виросла до 12 263 гривень

7 Червня 2021 11:32  0  1397

На Вкраїні та у світіОфіційно: Зарплата на "Укрзалізниці" виросла до 12 263 гривень

За підсумками квітня-2021 середня зарплата на підприємстві "Укрзалізниця" склала 12 263 гривень. Відповідна інформація була опублікована на сайті профспілок залізничників і транспортних будівельників України.

 

Варто відзначити, що 12 263 гривень - це так звана "брудна" зарплата, тобто без вирахування прибуткового податку, військового і профспілкового зборів.

 

 76

Якщо порахувати "чисту" зарплату, то вийде, що в середньому українські залізничники заробляють 9800 гривень на місяць, що за нинішнім курсом становить приблизно 350 $.

 

Цікаво, що за підсумками березня, середня зарплата на УЗ була дещо меншою і "брудними" становила 11 350 гривні.

Переважна кількість співробітників УЗ стверджують що офіційний курс середньої зарплати не відповідає дійсності, підтверджуючи свої коментарі фото своїх зарплатних платіжок.

 

Не можна не відзначити, що заплановане з 1 червня підвищення зарплат залізничників, не відбудеться. Причина банальна - "Укрзалізниця" не має для цього достатнього фінансового ресурсу.

 

Тяжке становище українських залізничників і дуже низький рівень зарплат призвели до того, що з "Укрзалізниці" продовжують масово звільнятися співробітники.

 


Джерело: zv.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
7
Сміх
26
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)