Очікуються магнітні коливання: несприятливі дні листопада

19 Листопада 2020 09:21  0  587

На Вкраїні та у світіОчікуються магнітні коливання: несприятливі дні листопада

Із 20 листопада в Україні очікуються збудження магнітного поля Землі. Магнітної бурі не буде, проте геомагнітні хвилювання можуть вплинути на самопочуття деяких людей.

 

19 і 20 листопада магнітосфера буде спокійною. Невеликий сплеск очікується 21 і 23 листопада. Дні 22, 24 і 25 листопада відзначаться відчутним магнітним збудженням.

 

Збоїв в роботі приладів не буде, проте у метеочутливих людей можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.

 

У період магнітної активності у людей з метеозалежністю і хронічними хворобами можуть виникнути запаморочення, головний біль, нудота, слабкість, сонливість, біль в серці у літніх.

 

Щоб захиститися від негативного впливу магнітних коливань, заздалегідь підготуйте свій організм. У період магнітних збуджень висипайтеся, відмовтеся від кави і міцного чаю, не нервуйте, гуляйте на свіжому повітрі, не вживайте алкоголь і сигарети.

 

Погода часто випробовує метеозалежних людей із хронічними хворобами. Від перепадів температури починає боліти голова і загалом погіршується самопочуття. Бережіть себе!


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
11
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)