«Пологівський ОЕЗ» привітав своїх демобілізованих працівників Есть фото

19 Березня в 15:50  0  2207

Знай наших«Пологівський ОЕЗ» привітав своїх демобілізованих працівників

Сьогодні, 19 березня, колектив ПАТ «Пологівський ОЕЗ» урочисто вітав демобілізованих солдат, які рік тому залишили свої робочі місця на заводі, і стали на захист своєї країни, поповнивши ряди української армії.


П'ятьох демобілізованих працівників, які рік відслужили в зоні АТО, співробітники вшановували словами подяки, гучними оплесками, обіймали та дарували квіти.


З вітальним словом до бійців звернувся Олег Закарлюка, голова правління підприємства. Він подякував хлопцям за мужність, проявлену під час служби, і запевнив, що кожного з них вже давно чекають робочі місця.


- Сьогодні надзвичайно радісний день для жителів міста, і для кожного працівника нашого заводу. Ми вітаємо вас з поверненням додому, на рідний завод. Кожен з нас молився за вас, за те, щоб ви повернулися живими і здоровими. Ну і, звичайно ж, робочі місця вас чекають! Даємо вам час на те, щоб відпочити, і чекаємо на роботу!


У свою чергу солдати подякували керівництву і профспілковому комітету заводу за моральну і матеріальну підтримку під час їх перебування на сході країни. Запевнили, що скучили по роботі і готові до нових, професійних подвигів.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)