Міністр пояснив скасування декретних відпусток

11 Листопада в 08:28  0  2532

На Вкраїні та у світіМіністр пояснив скасування декретних відпусток

Сім'ї, які захочуть скористатися послугою муніципальної няні, не будуть позбавлені виплат на дитину. Також жінки, ні в якому разі, не втратять права на декретну відпустку.

 

Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в коментарі УНН.

 

Міністр уточнив, що муніципальна няня - це додатковий бонус від держави.

 

Нещодавно соціальні мережі активно обговорювали скасування декретних виплат і декретної відпустки тим, хто вирішив скористатися послугами муніципальної няні.

 

Так, з наступного року українські сім'ї будуть

отримувати спеціальні виплати, щоб найняти для дитини няню. Оплата послуги по догляду за дитиною до трьох років встановлена в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років - приблизно 1500 грн/міс. Цю послугу буде оплачувати держава.

 

Нагадаємо, Конституційний Суд України визнав законним скасування фінансової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років і скорочення розміру допомоги під час її народження. Таким було рішення суду від 7 листопада 2018 року.

 

Так, Конституційний суд розглянув подання 50 народних депутатів щодо відповідності Конституції положень пункту 7 розділу 2 закону "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".

 

Цими положеннями, що набрали чинності 1 липня 2014 року, було передбачено скорочення матеріальної допомоги при народженні другої і третьої дитини та встановлення єдиного розміру соціальної допомоги при народженні дітей у сумі 41 280 грн.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)