«Нафтогаз» запустив тарифний план «Комфортний сезон»: яка ціна та умови

9 Серпня 2021 15:39  0  1137

На Вкраїні та у світі«Нафтогаз» запустив тарифний план «Комфортний сезон»: яка ціна та умови

Особливостями тарифу є необхідність платити за газ рівномірними частинами щомісяця


ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» ввела новий тарифний план на опалювальний сезон. З 9 серпня для побутових клієнтів діє план «Комфортний сезон», повідомляє пресслужба компанії.

 

Як наголошується в повідомленні, особливостями тарифу є необхідність платити за газ рівномірними частинами щомісяця.

 

Ціна на газ в тарифному плані «комфортний сезон» зафіксована на рівні чинного річного тарифу – 7,96 грн/кубометр з ПДВ без вартості розподілу (доставки).

 

Загальна сума до оплати в новому тарифному плані визначається при підключенні клієнта – відповідно до обсягу газу, який жителі конкретного домогосподарства в середньому споживають протягом опалювального сезону (в період з жовтня і до кінця квітня). Протягом семи місяців клієнт сплачує рівномірними частинами, а саме – 1/7 від вартості зарезервованого обсягу газу.

 

Необхідний обсяг газу в опалювальний сезон розраховується враховуючи історичні дані про використання газу конкретним клієнтом і відповідно до його типу споживання, серед яких: тип «приготування їжі» (50 – 200 кубів газу на місяць), тип «приготування їжі та підігрів води» (150 – 500 кубометрів газу на місяць), а також тип «опалення» (800 – 20 тис. кубів газу на місяць).

 

Щомісячну оплату за газ потрібно зробити не пізніше 15 числа.

 

Тарифний план «комфортний сезон» діє протягом опалювального сезону – сім повних місяців: з 1 жовтня і до 30 квітня. Перехід на нову тарифну пропозицію можливий за умови відсутності заборгованості у клієнта. У будь-який період клієнт за бажанням може змінити тарифний план «Комфортний сезон», вибравши іншу доступну пропозицію від «Нафтогазу України».

 

Раніше ексміністр фінансів спрогнозував, що взимку тариф на газ зросте до 70%.

 

Нагадаємо, газопостачальні компанії оприлюднюють свої цінники на серпень. Як і три попередні місяці, у серпні річні фіксовані ціни коливатимуться від 7,80 і до 13,50 грн за кубометр.

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
10
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)