Вчені визначили рівень небезпеки нового штаму коронавірусу для дітей

6 Вересня 2021 08:48  0  792

Здоров'яВчені визначили рівень небезпеки нового штаму коронавірусу для дітей

«Дельта»-штам коронавірусу виявився не таким небезпечним, як припускали науковці


Кількість госпіталізацій дітей в США з Covid-19 різко зросла з тих пір, як «Дельта»-варіант коронавірусу став переважаючим, проте нове дослідження показує, що припущення про більшу небезпеку і викликання більш важкої форми захворювання, необгрунтовані. Про це повідомляє MedicalXpress.

 

Фахівці центрів із контролю і профілактики захворювань США проаналізували медичні записи по всій території країни, що охоплює близько 10% населення, в період з 1 березня 2020 року по 14 серпня 2021 року. Це включало в себе період до появи «Дельта»-штаму, самого заразного штаму на сьогоднішній день, а також період після того, як він став домінуючим, починаючи з 20 червня.

 

Виявилося, що щотижнева госпіталізація дітей у віці 0-17 років була найнижчою в період із 12 червня по 3 липня, на рівні 0,3 на 100 тис. осіб, а потім зросла до 1,4 на 100 тис. за тиждень, тобто в 4,7 рази. Згідно з попередніми дослідженнями, діти у віці 12-17 і 0-4 років піддаються більш високому ризику госпіталізації Covid-19, ніж діти у віці 5-11 років. Однак після вивчення 3116 лікарняних записів за період до появи «Дельта»-варіанту і порівняння їх зі 164 записами в період поширення нового штаму було виявлено, що відсоток дітей із важкими симптомами не сильно різниться і не досягає рівня статистичної значущості.

 

Крім того, вчені визначили, що в період із 20 червня по 31 липня 2021 року невакциновані підлітки більш ніж у десять разів частіше були госпіталізовані, ніж вакциновані. Такі результати зайвий раз підтверджують ефективність вакцин у зниженні рівня госпіталізації через новий штам. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
4
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)