ВООЗ попереджає про новий штам коронавірусу: може вражати і перехворілих, і вакцинованих

3 Вересня 2021 09:00  0  1011

АктуальноВООЗ попереджає про новий штам коронавірусу: може вражати і перехворілих, і вакцинованих

Новий штам «мю», уперше ідентифікований у Колумбії, наразі підтверджений щонайменше в 39 країнах


За словами ВООЗ, новий штам коронавірусу під назвою «мю» має мутації, які потенційно можуть уникнути імунітету, викликаного попередньою інфекцією або вакцинацією проти Covid-19. Про це розповідає видання CNBC.

 

Штам «мю», також відомий як B.1.621, було додано до списку ВООЗ «штамів, що становлять інтерес» 30 серпня, повідомляє міжнародна організація охорони здоров'я у своєму щотижневому епідеміологічному звіті про Covid, опублікованому пізно у вівторок.

 

Штам містить генетичні мутації, які вказують, що природний імунітет, наявні вакцини або лікування моноклональними антитілами можуть не працювати так добре, як проти первинного вірусу предків, заявила ВООЗ.

 

«Попередні дані, представлені Робочій групі з еволюції вірусів, показують зниження здатності до нейтралізації реконвалесцентних та вакцинальних сироваток, подібних до тих, що спостерігаються у варіанті бета-тестування, але це потрібно підтвердити подальшими дослідженнями», – ідеться у звіті ВООЗ.

 

За даними ВООЗ, новий штам «мю» був вперше ідентифікований у Колумбії, але відтоді був підтверджений щонайменше в 39 країнах.

 

Хоча загальна поширеність цього штаму серед послідовних випадків знизилася і на цей момент становить менше 0,1 %, його поширеність у Колумбії та Еквадорі послідовно зростала, попереджає ВООЗ. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
9
Сміх
9
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)