Фраза «скинь на картку» відійде в минуле. Приватбанк і Visa запустили грошові перекази за номером телефону

23 Липня 2021 08:39  0  825

Ноу-хауФраза «скинь на картку» відійде в минуле. Приватбанк і Visa запустили грошові перекази за номером телефону

ПриватБанк у партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск в Україні сервісу переказів за номером телефону.

 

«Відтепер щоб зробити переказ, достатньо лише вказати номер телефону отримувача — якщо банк отримувача також підключений до платформи», — повідомили у ПриватБанку.

 

Переказ відбувається через міжнародну мережу Visa Direct, де прив’язка номера картки до номера телефону зберігається як захищений токен.

 

У банку наголосили, що це робить перекази ще безпечнішими, адже ніхто, окрім банку, не має доступу до особистих даних користувачів.

 

«Перекази за номером телефону, а не за номером картки — це початок нової ери у сфері платіжних послуг. Мало хто знає напам’ять номери банківських карток чи IBAN, а от власний мобільний номер пам’ятають всі. Завдяки запуску інноваційного сервісу в партнерстві з ПриватБанком, фраза „скинь на картку“ з часом відійде у минуле, як і всі незручності, що з нею пов’язані», — зазначила Світлана Чирва, віце-президентка та регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

 

Переказ відбуватиметься виключно у додатку Приват24. Сервіс дозволяє здійснювати перекази тільки у гривні, з картки будь-якого українського банку на карти будь-якого банку, які зареєстровані у сервісі.

 

Комісія така ж як і при звичайних переказах за номером картки. Перекази проводяться в онлайн-режимі, а гроші надходять миттєво.

 

Крім того, у додатку Приват24 передбачена інтеграція контактної книги з позначенням клієнтів, що вже підключилися до сервісу переказів за номером телефону.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)