Школярі будуть вивчати "новий" предмет

8 Липня 2021 09:39  0  974

ОсвітаШколярі будуть вивчати "новий" предмет

Початкова військова підготовка стане обов’язковою у закладах середньої освіти. Таку норму містить проект Закону України «Про основи національного спротиву», який обговорили на засіданні «круглого столу» в Запорізькій ОДА.

 

Міністерство освіти і науки спільно з Міноборони мають переглянути всі навчальні програми, передбачити теоретичне та практичне навчання юнаків і дівчат. На думку ветерана АТО Тимура Книша, до навчально-виховного процесу слід активніше залучати учасників Антитерористичної операції, яких у нашій області близько 15 тис. осіб, та посилити увагу до військово-патріотичного виховання молоді.

 

Також значну увагу Закон приділяє створенню добровольчих формувань територіальної оборони. В першу чергу до них увійдуть колишні військові, які захищали нашу свободу і незалежність на Донбасі, а також наші земляки, що служили у силових структурах. При цьому дуже важливо надати реальні гарантії соціального та правового захисту людям, які за першим покликом стануть на захист Батьківщини.

 


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
7
Сміх
9
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)