Сінгапур представив кардинально нову стратегію боротьби з COVID-19

1 Липня 2021 10:06  0  877

На Вкраїні та у світіСінгапур представив кардинально нову стратегію боротьби з COVID-19

У Сінгапурі увірвався терпець. Це місто-держава довгий час була одним з зразкових борців з пандемією COVID-19. І ось тепер він представив нову політику, яка повністю міняє підхід до боротьби з коронавірусом.

 

Тепер Сінгапур буде ставитися до COVID-19 так само, як і до будь-яким іншим постійно присутнім хвороб. Наприклад, як до грипу. Мета звести передачу вірусу до нуля більше не ставиться, пише сінгапурський видання The Straits Times.

 

Кількість випадків заражень більше оголошуватися не буде. Влада стануть фіксувати тільки госпіталізацію, важкі випадки і смертність (як для грипу). Карантин для подорожуючих скасовується. Як і ізоляція близьких контактів хворих.

 

Тестування на COVID-19 і вакцинація будуть, зрозуміло, продовжені. Проте влада Сінгапуру пояснили, що вакцинація не може повністю припинити зараження. Її мета - зменшити кількість важких випадків, тобто аналогічно щеплень від грипу. При цьому тестування перейде з носоглоткових мазків, виконуваних медперсоналом, на антиген-тести і аналізи по диханню, призначені для самостійного використання.

 

Сінгапур усвідомив, що COVID-19 - це дуже надовго

 

Влада Сінгапуру не стануть вводити новий план негайно. Його почнуть застосовувати поступово, з огляду на ситуацію. У тому числі з добровільної вакцинацією, яка становить ключову частину стратегії.

 

У презентації плану, викладеної міністрами охорони здоров'я, фінансів і праці (вони керують Коронавірусние штабом Сінгапуру), говориться: "Минуло 18 місяців з початку пандемії. Наш народ втомився від боротьби. Всі запитують: коли і як закінчиться пандемія? Погана новина в тому, що COVID-19 може не зникнути ніколи. Хороша новина в тому, що можна нормально жити і при наявності вірусу ".

 

"Вірус продовжить мутувати, і, отже, виживати в суспільстві. Приклад такої хвороби - грип, - пояснили представники сінгапурських влади. - Щороку багато людей хворіють на грип. Переважна більшість одужує. Їм не потрібна госпіталізація і мінімальні ліки або ніяких. Але меншість, особливо люди похилого віку і люди з хронічними захворюваннями, можуть важко захворіти; деякі вмирають ".

 

"Ми не можемо ліквідувати вірус. Але ми можемо перетворити пандемію в щось набагато менш небезпечне, як грип або вітрянка, і жити далі своїм життям, - пояснили свою нову політику сінгапурські міністри.

 

Історія показала, що кожна пандемія сама приходить до кінця. І ми закликаємо зібрати всі сили, щоб цей кінець настав швидше ".

 

 


Джерело: m.dw.com/uk

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
3
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)