Проблеми новоселівців вирішить нардеп

11 Липня в 13:35  0  171

На районіПроблеми новоселівців вирішить нардеп

У понеділок, 10 липня, у приміщенні Новоселівської сільської ради народний депутат України Вадим Кривохатько провів особистий прийом громадян за участю голови РДА Артура Крупського, заступника голови райради Ігора Шевченка, керівника апарату РДА Ірини Браженко, а також помічників народного депутата.
Загалом до Вадима Кривохатька звернулися 72 особи.


Найбільше звернень до депутата було стосовно надання допомоги на обстеження, лікування, придбання палива на зиму, ремонт будинків.


Працівники культури звернулись за фінансовою допомогою щодо придбання проектора для СБК. Багатодітна родина просила допомогти замінити вікна у будинку. Вимушені переселенці із зони АТО просили посприяти у вирішенні житлового питання. Було також прохання допомогти з отриманням земельної ділянки атошнику, з присвоєнням жінці, яка виховує 5 дітей, звання «Мати-героїня».


Серед бажаючих отримати допомогу від депутата були не лише новоселівці, але й жителі сусідніх сіл і міста Пологи.


Саме від пологівців надійшло колективне звернення. 15 чоловік ініціативної групи прийшли на прийом до депутата та повідомили, що понад півсотні містян можуть лишитись своїх городів. В районі оезівських будинків місцеві жителі утримують городи, між громадою та так званим «власником» земельного наділу виник конфлікт саме через землю.

Вадим Кривохатько уважно вислухав проблему пологівців та наполіг, щоб городи у людей не забирали і дав доручення голові райдержадміністрації мирним шляхом знайти вихід із ситуації. Як один із варіантів вирішення конфлікту Вадим Вікторович запропонував громаді взяти в оренду ці землі з ціллю ведення городництва.


Усі порушені в ході прийому питання, народний депутат взяв на особистий контроль, щоб новоселівці та мешканці району отримали необхідну допомогу та вирішили існуючі проблеми.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)