Що обов’язково має бути на святковому столі в Новий-2017?

26 Грудня 2016 14:10  0  2823

Живемо вдомаЩо обов’язково має бути на святковому столі в Новий-2017?

Зустрічати рік 2017 потрібно правильно. Це не означає, що на столі повинні бути найдорожчі страви й посуд, а на гостях – гарні речі. Головне – задобрити господаря майбутнього року, Червоного Вогняного Півня, тому  у будинку має бути  яскраво і гарно.

 


Пречудово виглядатиме новорічний стіл, якщо  прикрасити  його  декоративними свічками. Вогонь – саме та стихія, яка допоможе вам залучити в будинок достаток, щастя і кохання. Що стосується продуктів до новорічного столу, перевагу варто віддати натуральним, приготованим просто і зі смаком. Запечені м’ясо, картопля, овочі – все це дуже сподобається голосистому господареві року. Ну і, звичайно ж, особливу увагу варто приділити зерновим культурам. Хлібу і випічки на столі має бути вдосталь. А якщо ви вирішите приготувати, наприклад, печиво з бажаннями, задобрите не тільки Вогняного Півня, але і своїх гостей.

 

 

Слід обов’язково прикрасити  стіл незамінним новорічним атрибутом – мандаринами і апельсинами або, за бажанням, іншими фруктами яскравих кольорів: їх барвистість і приємний аромат не тільки створять потрібну атмосферу, але і допоможуть добитися прихильності Вогняного Півня.

 

А що ж робити з 31-го по 1-е?


 Треба зібрати навколо себе якомога більше друзів та рідних, бо Півень любить, коли людно. За велику кількість подарунків варто не переживати – купіть своїм рідним і близьким прості та практичні речі, котрі можуть знадобитися в повсякденному житті. Півень дотримується міцних сімейних традицій, тому зустрічати Новий рік потрібно вдома. У Вогняного Півня дуже складний характер, тому слід утриматися від безглуздих конфліктів із колегами, друзями, а тим більше – рідними. Краще спрямувати сили на власний розвиток і зосередитися  на тому, якою ви є особистістю. Адже від ваших вчинків залежить не тільки майбутній рік, а й все життя  в цілому.

  

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)