У Запорізькій області у 2022 році хочуть збудувати 28 об'єктів, вартістю майже 2 мільярди

19 Листопада 2021 10:09  0  1591

У регіоніУ Запорізькій області у 2022 році хочуть збудувати 28 об'єктів, вартістю майже 2 мільярди

Запорізька область підготувала 28 проектів, які має намір реалізувати у 2022 році у рамках національної програми “Велике будівництво”. В ОДА кажуть, що за кількістю проектів Запорізька область на другому місці у країні, на першому – Дніпропетровська

 

Про це йшлося, 17 листопада, в ОДА під час презентації проектів.

 

Загальна вартість проектів – 1,9 млрд гривень, з яких – 1,5 млрд гривень – це гроші з держбюджету, решта суми – гроші місцевих бюджетів, цільові субвенції, які планують залучити на умовах співфінансування.

 

В області планують протягом року реконструювати та побудувати 9 шкіл, 7 дитячих садків, 5 спортивних об'єктів, 4 медичні заклади та 3 культурні.

 

За словами заступника голови ОДА Едуарда Брутмана, у Гуляйполі наступного року планують завершити реконструкцію школи (будівництво розпочато ще у 2020 році).

 

У Мелітополі запустять новий об'єкт – реконструкція спеціалізованої школи №24, реконструкція гімназії “Успіх” (Широківська громада), реконструкція школи - інтернату “Джерело” Запорізької облради, заплановано реконструкцію ліцею “Перспектива” та капремонт школи №40 у Запоріжжі.

 

Що стосується дитячих садків, то три із семи знаходяться у Мелітополі, два – у Запоріжжі. Серед спортивних об'єктів є шахова школа, стадіон "Старт" в Енергодарі та спортивний комплекс у Кирилівці.

 

"Це дуже складний проект, вартістю майже 100 млн гривень", - сказав Буртман про стадіон "Старт". - Буде залучено гроші з бюджету Енергодару, Фонду регіонального розвитку та НАЕК Енергоатом. Нині стадіон у незадовільному стані.

 

Серед чотирьох медустанов: реконструкція інфекційного відділення 5-ї дитячої лікарні Запоріжжя, капремонт дитячої лікарні у Мелітополі та онкоцентр у Мелітополі, а також реконструкція тренінгового центру з підготовки студентів на базі ЗДМУ.

 

“Це міський онкоцентр. Місто реалізовуватиме його за гроші Європейського інвестиційного банку. Дуже грамотно підійшли до проекту і включили до нього одразу й покупку лінійного прискорювача. Ми вже говорили про те, що на область потрібно всього 5 лінійних прискорювачів. Нам потрібно закупити другий лінійний прискорювач для обласного протипухлинного центру, і це на 100% закриє потребу у місті Запоріжжі. Потім Мелітополь закриє місто та район і у нас залишиться Бердянськ – треба буде такий об'єкт будувати”, - сказав Старух.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
6
Сміх
7
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)