В Укравтодорі розповіли, як планують рятувати знищені місцеві дороги

6 Липня в 10:43  0  1102

На Вкраїні та у світіВ Укравтодорі розповіли, як планують рятувати знищені місцеві дороги

Розраховують задіяти нові технології для укладення покриття


В Україні планують капітально ремонтувати територіальні дороги, використовуючи залежно від регіону декілька ефективних технологій. Про це під час засідання уряду розповів в. о. глави "Укравтодору" Славомір Новак, йдеться на сторінці служби автодоріг України у Facebook.

 

За його словами, для ремонту територіальних доріг у південно-східних областях потрібно використовувати укочуваний бетон. Він ефективний, тому що замість кількох шарів асфальту можна покласти всього один такий.

 

Новак повідомляє, що укочуваний бетон значно надійніший за звичайні бітумні маси. Він добре переносить підвищену температуру та великі навантаження – а саме це важливо для доріг півдня. Крім того така технологія дозволяє економити час та кошти. Вартість такого ремонту – 6 млн грн за кілометр.

 

На дорогах північно-західних областей в "Укравтодорі" планують застосовувати технологію ресайклінгу. Вона полягає у тому, що верхній шар покриття знімається, переробляється з додаванням в’яжучих мас та застеляється заново. Вартість такого ремонту – 5,5–6 млн грн за кілометр.

 

Для ремонту територіальних доріг у східних областях Новак пропонує використовувати відходи промисловості. На його думку, такий спосіб відновлення шляхів буде ефективний у місцях розташування великих промислових виробництв.

 

При цьому Новак підкреслив, що використання укочуваного бетону та додавання відходів промислових виробництв вимагає змін до державних будівельних норм (ДБН) та ДСТУ.


Разом з тим він зазначив, що деякі дороги дочекаються лише поточного ремонту, але таких всього 15% від загальної кількості. Вартість ремонту таких шляхів коштуватиме 2-2,7 млн грн за кілометр.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
4
Сміх
1
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)