Затвердили нові тарифи на централізоване водопостачання в селі Басань та Інженерному

26 Березня 2021 08:30  0  506

На районіЗатвердили нові тарифи на централізоване водопостачання в селі Басань та Інженерному

Вчора 25 березня, виконавчий комітет Пологівської міської ради зібрався на березневе засідання. В порядку денному розглянуто та підтримано 24 питань, три питання знято з розгляду.

 

На засіданні виконкому затвердили тарифи на централізоване водопостачання в селі Басань та селі Інженерному Пологівського району.

 

З 1 квітня 2021 року тариф на централізоване водопостачання на території села Басань для населення складатиме 10,79 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість); для бюджетних установ – 10,79 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість); для інших споживачів – 10,79 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість).

 

На території села Інженерне вартість на централізоване водопостачання для населення становитиме 11,02 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість); для бюджетних установ – 11,02 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість); для інших споживачів – 11,02 грн. за 1 куб.м (з податком на додану вартість).

 

У разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов'язаних із провадженням господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, з причин, що не залежать від підприємства, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, може проводитися коригування тарифів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 26.03.2021 09:47
Для порівняння, яка ціна за водопостачання була в цих селах до першого квітня 2021?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)