Нові шахи, дошки та годинники тепер майоріють в будинку творчості

20 Липня в 08:59  0  511

Події містаНові шахи, дошки та годинники тепер майоріють в будинку творчості

Завдяки ініціативі, реалізованій за кошти програми «Конкурсу мікро-грантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини, вихованці комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради отримали новенькі шахи з шаховими дошками, шахові годинники та велику демонстраційну шахову дошку.

 

Зазначений інвентар вже розташувався у приміщенні БДЮТ та чекає на своїх перших користувачів, а вихованці шахового гуртка – на перші кроки у здобутті перемог на шахових турнірах.

 

– Отримання мікро-гранту на реалізацію проєкту «Розвиток інтелектуальних здібностей жителів громади та організація дозвілля через гру у шахи» – надзвичайно приємна та важлива подія, що сприятиме розвитку інтелектуальних здібностей мешканців міста та громади, залученню їх до гри у шахи. Гра в шахи сприяє розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, розвиває пам'ять та логічне мислення, – розповідає Володимир Бурий, заступник директора з навчально-виховної роботи КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради, керівник шахового гуртка закладу та головний керівник цього проєкту.

 

– Ми щиро вдячні БО «БФ «Карітас – Запоріжжя за можливість реалізації своєї мрії.

І це дуже символічно, особливо у переддень свята – Міжнародного дня шахів, що відзначається щорічно 20 липня.

Тож вітаю усіх, хто любить та цінить цю гру, та запрошую долучитись до нашого гуртка, – підсумовує Володимир Бурий.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)