Приватбанк встановив нові правила переказів

18 Жовтня 2021 09:53  0  1007

На Вкраїні та у світіПриватбанк встановив нові правила переказів

З жовтня цього року Приватбанк впровадив ліміти для переказів на картку з картки. Щомісяця,близько 7 млн клієнтів здійснює перекази на картку. Близько 99,7% отримують та здійснюють не більше 100 переказів на місяць.

 

Банк працює чітко в рамках законодавства. Тому, з жовтня цього року до правил переказів вносять корективи. Тому, за правилами внутрішньої політики, встановлено ліміти на календарний місяць щодо переказів як по Україні, так і закордон.

 

Для відправника:

По Україні 100
Міжнародні перекази – 25


Для отримувача
Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта

Перекази по Україні – 100
Міжнародні перекази – 30


Якщо ж ви збираєте гроші на лікування дітей, займаєтесь благодійністю та волонтерством, вам необхідно зателефонувати у банк на 3700 або напишіть у чат «Допомога Онлайн». Вам необхідно надіслати посилання із соціальних мереж чи документи, які підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня банк встановить для таких карток безлімітний режим.

 

Якщо ж ви займаєтесь продажою товарів, то вам необхідно відкрити рахунок фізичної особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України. Пам’ятайте, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
7
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)