В двох школах Пологівської громади представлено нових директорів

29 Червня 2021 13:16  0  1013

ОсвітаВ двох школах Пологівської громади представлено нових директорів

У Пологівській громаді протягом травня-червня були проведені конкурси на посади директорів у п’яти навчальних закладах загальної середньої освіти. Конкурсанти складали письмово тестові завдання, розв’язували ситуаційні завдання і презентували перспективний план розвитку навчального закладу.

 

Сьогодні, 29 червня, трудовим колективам Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та Інженерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів представили переможців конкурсів, з якими з 1 липня укладуть строкові трудові договори (контракти).

 

Пологівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 очолить Станіслав Хижняк, а Інженерненську ЗОШ І-ІІІ ступенів – Наталія Цикало.

 

Переможців конкурсів привітали очільники та трудові колективи шкіл. У них попереду багато роботи, тож бажали успіхів та реалізації поставлених цілей.

 

Щирі слова подяки за багаторічну працю, вічний неспокій, створення гідних умов для навчання і розвитку дітей звучали на адреси директорів зазначених навчальних закладів Любові Жогло та Юрія Кириченка, які багато років присвятили освітянській роботі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)