В Україні запрацював безкоштовний Viber-бот LandInvest для перевірки пайових ділянок в держреєстрах

2 Липня 2021 10:55  0  891

На Вкраїні та у світіВ Україні запрацював безкоштовний Viber-бот LandInvest для перевірки пайових ділянок в держреєстрах

В Україні почала працювати онлайн-платформа LandInvest і однойменний Viber-бот, за допомогою якого землевласники можуть оперативно і безкоштовно перевірити, чи зареєстрований їхній пай у держреєстрах.

 

Відповідно до законодавства, земельна ділянка повинна бути зареєстрована у Державному земельному кадастрі та внесена до Реєстру речових прав на нерухоме майно. За словами заступника міністра юстиції Ольги Онищук, присвоєння кадастрового номера та внесення даних до реєстру - головне підтвердження права власності та умова для будь-яких юридичних операцій з землею. Без них власники паїв уразливі перед рейдерами і шахраями, а також не зможуть виставити ділянку на продаж.

 

Щоб особисто отримати виписки, доведеться пройти тривалу процедуру, включаючи отримання електронного цифрового підпису, а також заплатити держмито і комісію банку. Viber-бот LandInvest дозволяє зробити це безкоштовно і в декілька кліків. Бот перевірить реєстрацію паю в реєстрах і підкаже алгоритм дій, якщо ділянки в них не виявиться. Скористатися Viber-ботом можна за посиланням: https://chats.viber.com/landinvest

 

У Міністерстві юстиції запевняють: вносячи дані про ділянку в держреєстри, землевласники можуть бути впевнені в захисті інформації. Відомство повністю убезпечило бази даних від кібератак. "Протягом 5 місяців 2021 роки ми не зафіксували жодного повідомлення про несанкціоноване втручання в держреєстри. Це серйозний і важливий крок.

 

Торішня статистика говорить: близько 40% скарг, які надходили до Міністерства юстиції на незаконні реєстраційні дії, були пов'язані з несанкціонованим доступом в держреєстри", - повідомила заступник міністра юстиції Ольга Онищук на форумі "Україна 30. Земля".

 

Вона також нагадала, що Мін'юст провів "генеральне прибирання" в рядах держреєстраторів і нотаріусів.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)