Озвучено нову ціну на електроенергію для населення: скільки платитимемо з 1 жовтня

23 Вересня 2021 09:28  0  1987

АктуальноОзвучено нову ціну на електроенергію для населення: скільки платитимемо з 1 жовтня

Ціну електроенергії буде змінено для 80% побутових споживачів


Міністерство енергетики затвердило договори купівлі-продажу електроенергії в рамках нової моделі спецзобов'язань (ПСО), яка змінює тарифи на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє пресслужба відомства.

 

"Введення нової, фінансової, моделі ПСО забезпечить реалізацію ініціативи президента України Володимира Зеленського щодо зниження тарифів на електроенергію для населення. Нагадаємо, з 1 жовтня ціна електроенергії буде знижена для 80% побутових споживачів і складе 1,44 грн/кВт-год за умови споживання до 250 кВт-год", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко провів засідання аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами.

 

В ході засідання були затверджені зразкові договори купівлі-продажу електричної енергії між НАЕК "Енергоатом" і постачальником універсальних послуг, а також між НАЕК "Енергоатом" і оператором систем розподілу – для компенсації технологічних витрат електричної енергії на розподіл. У договорах прописано порядок купівлі-продажу електричної енергії, дії сторін у разі тимчасового зупинення або зменшення продажу електричної енергії тощо.

 

"Це остаточний етап нормативної підготовки до запуску фінансової моделі ПСО з 1 жовтня цього року. Ми погодили деталі нових договорів купівлі-продажу з НАЕК "Енергоатом", постачальниками універсальних послуг та ОСР, щоб забезпечити стабільне і надійне електропостачання населення в умовах роботи нового механізму ПСО", - цитує пресслужба Власенка.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
6
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)