Супрун дозволила заносити хворих ногами вперед

21 Вересня в 06:51  0  1124

На Вкраїні та у світіСупрун дозволила заносити хворих ногами вперед

“Інколи віра в забобони перемагає здоровий глузд", - каже У. Супрун


У всьому світі перевозити пацієнтів на каталці або переносити на медичних ношах ногами вперед є усталеною практикою. Про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

 

“Інколи віра в забобони перемагає здоровий глузд. Особливо дивує, коли спостерігаю віру в такі речі, як “погані прикмети” серед медиків – людей, які у прийнятті рішень мають керуватися фактами, доказовою медициною та бути експертами з логічного мислення. Нещодавно до мене звернувся лікар з проханням вплинути на розвінчання забобону, що начебто не можна в жодному разі при госпіталізації пацієнта перевозити його на каталці або ношах ногами вперед. Бо так “виносять небіжчика” і це погана прикмета”, - написала Супрун.

 

У всіх міжнародних протоколах є лише одна рекомендація — транспортувати людину вперед ногами

 

За її словами, часто це відбувається за запитом самих пацієнтів чи їхніх родичів, а часто і за ініціативи медпрацівників.

 

“Вони можуть навіть робити непотрібні чи складні додаткові рухи, щоби розвернути пацієнта в іншому напрямку, але це жодним чином не йде на користь нікому. У всіх міжнародних протоколах, де йдеться про госпіталізацію пацієнта на каталці чи ношах, є лише одна рекомендація — транспортувати людину вперед ногами. Ця рекомендація зазначена майже у всіх гайдлайнах чи базовій літературі і стосується транспортування пацієнтів як і до будівлі лікарні, так і всередині”, - пояснила Супрун.

 

Вона акцентувала, що дана рекомендація знижує ризик травмування пацієнта.

 

“Медики часто рухають каталку дуже швидко та можуть зачіпати нею стіни, меблі чи інші предмети. Також вказана позиція допомагає самому пацієнту бачити напрямок, куди його везуть, наприклад, це вказано в гайді Британської служби охорони здоров’я”, - зазначила Супрун

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)