Незаймана після 30. Чи шкідливе для жінки цнотливе життя?

11 Березня 2021 10:26  0  2197

АсортіНезаймана після 30. Чи шкідливе для жінки цнотливе життя?

Знайомства через соціальні мережі стають звичним явищем для жінок середнього віку, серед таких немало пологівчанок. Але не завжди такі стосунки мають продовження у реальному житті.

 

Соромлячись або через невпевненість частина представниць слабкої статі воліють кохати на відстані. Найбільше, зізнаються, бояться першого інтимного досвіду, якщо такого не було раніше. Своєю історією цнотливості з журналістами Газети поділилися жінки, яким за 30. Вони ніколи не мали інтимних стосунків.

 

За все життя у Марини не було чоловіка. Багато знайомиться в мережі, але надійного кандидата для шлюбу так і не знайшла. Коли хтось із знайомих дізнається, що у свої 35 жінка залишається цнотливою, дивуються. Називають “старою дівою”. У юному віці, коли подружки закохувалися, а пізніше виходили заміж, Марина присвячувала себе навчанню, завжди була надто сором'язливою. Ніколи не прагнула переспати з першим ліпшим заради того, щоб позбавитися цноти. З чоловіками частіше знайомилась у соцмережах, а потім виявлялось, що вони не ті, за кого себе видавали спочатку.

 

Гінекологи розповідають, що нині перший інтимний досвід дівчатка вже мають у віці 11 - 12 років. Більшість таких, що дедалі рідше бажають чекати з цим до шлюбу.


Дівчата мають різний темперамент, відповідно потреба у статевих відносинах проявляється частіше чи пізніше. У старшому віці жінкам складніше знайти чоловіка для першого сексуального контакту.

Інтим є корисним для жіночого організму, якщо жінка отримує від нього задоволення, - вважає наша героїня. Жіночі проблеми виникають від загального незадоволення життям, а не від відсутності в цьому житті інтиму.

 

Свідомо зберегти цноту вирішила пологівчанка Анна:


“Я свідомо обрала цноту. Ще в юнацькі роки вирішила утримуватись від сексу до шлюбу почасти, щоб подбати про своє психічне здоров'я. А оскільки серйозних стосунків у мене не було, тож і відповідного досвіду також. У 30 почала думати, що життя проходить повз. Особливо, коли бачила, як багатьох друзів "понесло на любов".
Однак це тривало недовго: лише кілька тижнів. Я нагадала собі, що утримання від сексу - це те, чого я потребую. Я дуже чутлива, тому новий зв'язок (дружній чи будь-який інший) - це для мене повне розчинення в іншій людині. І якби я додала ще й "сексуальну складову", це стало б справжнім емоційним викликом.
Більшість людей у моєму оточенні розуміють і підтримують мій вибір. Інші вважають, що це пов'язано з тим, що я практикуюча християнка. Насправді ж, це - моє свідоме рішення, яке має набагато глибше значення, ніж моя віра. Знаю жінок, які постійно порівнюють своїх "нових" з "колишніми", їхні інтимні досягнення в ліжку. Та оскільки я обрала незайманість до шлюбу, мої майбутні стосунки не матимуть зайвих "хвостів".
Секс - це щось особливе, те, що треба берегти. Для мене це набагато більше, ніж просто фізичний акт. Це зв'язок з іншою людиною, який я сприймаю дуже серйозно.”

 

Про перший інтим та стереотипи говорять лікар, психолог та священик. Чи може відсутність сексу зашкодити?


“Регулярне інтимне життя позитивно впливає на гормональний фон”, - лікар-гінеколог Залізничної лікарні Пологівської ОТГ Тетяна Лазунько:

 

“Статеве життя впливає на фізичне здоров'я жінок. Якщо статевих відносин жінка не має до 35, це може негативно відбитися на гормональному фоні. Сказати, що можуть бути дуже значні відхилення - не можна, але від того дає збої. На гормональний фон впливають не лише статеві стосунки, а й спосіб життя: харчування, шкідливі звички. Ще одне питання - вплив на емоційне здоров'я. Відсутність інтиму до 30 років і старше може викликати розвиток патологій.
Звичайно, нормальне (між чоловіком та дружиною) регулярне інтимне життя позитивно впливає на стан жінки, адже продукує позитивний баланс усіх жіночих гормонів.”

 

“Секс означає різні речі для різних людей”, - психологиня, директор КУ «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр» Юлія Тоцька.


“ Є секс, а є сенс. Це можуть бути дії, які не мають ніякого внутрішнього значення, просто фізичний механізм руху. Але будучи людьми, ми є творцями сенсу — ми створюємо сенс з усього і, зокрема, надаємо багато значення сексу. Секс може означати силу, зв’язок, фізичне задоволення, декларацію того, що тепер ви — пара. Він може бути предметом торгівлі або символом договору — одне слово, він може означати стільки ж різних речей, скільки людей у світі. Звичайно, секс може означати абсолютно різні речі для двох людей у стосунках, і люди рідко обговорюють своє бачення. Парам зазвичай вкрай важко (або просто не спадає на думку) обговорити значення сексу для кожного з них, перш ніж ним займатися. Варто замислитися над тим, що для вас означають інтимні стосунки. Будьте чесні і з собою, і з партнером, обговорюючи, що саме він означає для вас обох. Абсолютно нормально мати правильне бачення наперед, аби прийняти зважене рішення. Тоді процес принесе користь і емоційне задоволення”.


“Секс до шлюбу - гріх, навіть якщо всі думають по-іншому”, - священик ПЦУ храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ с. Басань Сергій Московець:

“Біблія засуджує всі види блуду: прелюбодіяння (перелюб, подружня невірність) чи любодіяння (блудодійство поза шлюбом, інтимні стосунки людей до весілля). На жаль, чистота та святість знецінилися у світі. Але Слово Боже каже нам: “...Тіло не для блуду, але для Господа...” (1 Кор. 6:13)
Багато людей до зрілого віку залишаються самотніми, і якщо вони дотримуються Божих Заповітів та живуть за Заповідями, це не чинить їм страждань чи хвороб. Навпаки, апостол Павло навіть радить своїм послідовникам залишатися як він - неодруженими і жити для Христа. А страждання нам завдають наші слабкості, які ми не вміємо контролювати.
Немало монахів та монахинь обирають безшлюбність, залишаються цнотливими заради Христа, від цього їх здоров'я не страждає, вони живуть довгі роки у чистоті сердець своїх. Господь завжди підтримує вірних Йому.
Якщо ж хтось вирішує жити в парі, то і це не забороняє Бог, але інтимні стосунки можуть бути лише між дружиною та чоловіком. Так говорить нам Слово Боже, яке в пріоритеті від думки будь-якої людини.”

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
13
Сміх
5
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)