У Міносвіти розповіли про нововведення ЗНО-2019

27 Квітня в 08:18  0  1133

ОсвітаУ Міносвіти розповіли про нововведення ЗНО-2019

Гриневич зазначила, що цього року є дві основні новації


Міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила про новації цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Про них вона розповіла під час години запитань до уряду у парламенті.

Гриневич зазначила, що цього року є дві основні новації.

 

За її словами, перша – проведення обов’язкової державної підсумкової атестації з української мови і з математики або історії на вибір. Міністр наголосила, що цю атестацію складають всі учні шкіл, а також професійно-технічних закладів і студенти коледжів.

 

Також Гриневич зазначила, що другою новацією є те, що цьогоріч запроваджено розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови та літератури до цільової категорії випускників шкіл з мовами національних меншин, мови яких не належать до групи слов’янських мов.

 

Вона зазначила, що дітям, які навчаються, зокрема, угорською та румунською мовами, що дуже відрізняються від слов’янських, складно опановувати українську мову. Гриневич додала, що до недавнього часу у цих учнів було мало можливостей вивчати українську мову, і зараз необхідно брати це до уваги.

 

- Тому для них буде встановлений адаптивний поріг, нижчий за звичайний, який дасть їм можливість брати участь у конкурсних відборах до закладів вищої освіти, - наголосила міністр освіти і науки. При цьому вона додала, що зараз значно інтенсифіковано вивчення української мови у таких школах.

 

Гриневич також повідомила, що у 2021 році цей тимчасовий адаптивний період буде скасовано і буде запроваджено дворівневий іспит з української мови — це базовий рівень: українська мова як державна і поглиблене вивчення української мови і літератури.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
3
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)