В Україні змінять систему виписки лікарняних

16 Травня в 07:18  0  750

На Вкраїні та у світіВ Україні змінять систему виписки лікарняних

Ми хочемо розвантажити лікаря від необхідності оформлення лікарняного, - МОЗ


Міністерство охорони здоров’я України змінює систему виписки лікарняних листів. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

 

“Ми плануємо сформувати таку систему, коли відпаде необхідність викликати лікаря в перші дні хвороби для того, щоб отримати лікарняний лист. Ці причини виклику лікаря додому ми приберемо і відкриємо дорогу для нормальних відносин лікаря і пацієнта”, – повідомив Ковтонюк.

 

При цьому Ковтонюк не уточнив, яким чином буде проводитися реформа лікарняних. “Поки я не можу розкривати всі карти, оскільки над цим працюють, крім МОЗ, Міністерство соціальної політики і Фонд соціального страхування, який виплачує гроші за лікарняним”, – сказав чиновник.

 

За його словами, за більшістю параметрів між відомствами вже досягли консенсусу. “Це буде серйозне спрощення процедури їх отримання, яка влаштує і роботодавців, і Фонд, і нас. Ми хочемо розвантажити лікаря від необхідності оформлення лікарняного, оскільки це – не питання лікування, а соціальних виплат. Лікар братиме участь у цьому процесі тільки для того, щоб засвідчити факт захворювання”, – зазначив Ковтонюк.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)