У ВООЗ заявили про необхідність третього COVID-щеплення

31 Серпня 2021 09:01  0  946

Здоров'яУ ВООЗ заявили про необхідність третього COVID-щеплення

Відповідний коментар озвучив очільник Європейського бюро ВООЗ


Очільник Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге заявив, що щеплення додатковою третьою дозою вакцини від COVID-19 є не розкішшю, а способом убезпечити найбільш вразливі категорії населення. Про це повідомляє Reuters.

 

- Третя доза вакцини – це не розкіш, не доза, забрана в когось, хто досі очікує на першу. Натомість йдеться про спосіб уберегти найвразливіших, - наголосив Клюге.

 

Варто зазначити, що такий коментар очільника Європейського бюро ВООЗ суперечить заяві цієї ж організації, зробленої раніше в серпні про те, що наразі відсутня потреба в додаткових третіх дозах вакцинації.

 

Як відомо, раніше Ганс Клюге попередив, що до 1 грудня цього року в Європі може бути 236 тисяч нових смертей від COVID-19. Посадовець ВООЗ також наголосив, що в деяких європейських країнах «усе більше зростає навантаження на лікарні».

 

У світі станом на ранок 30 серпня зафіксовано понад 217,2 мільйона випадків зараження коронавірусом, одужали вже понад 194 мільйони осіб. Лідерами за кількістю випадків COVID-19 у світовій статистиці є США (39 665 515), Індія (32 737 569), Бразилія (20 741 815). Коронавірус зафіксували у 221 країні та території. Україна посідає 18-е місце у загальній статистиці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
9
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)