Небайдужі пологівці, прилаштовують безпритульних тварин Есть фото

16 Вересня 2021 16:37  0  1055

Події містаНебайдужі пологівці, прилаштовують безпритульних тварин

Центральна вулиця Поліг перетворилася на котоалею. Тут протягом кількох місяців перехожим пропонують узяти додому маленького чотирилапого, зазвичай котика, але бувають і цуценята. Цікаво, вчені підрахували, що кішка може народити за життя до 200 кошенят, а її потомство - до 400 тисяч

 

“Хотілося б, щоб люди, у яких кішка приводить кошенят, не розраховували, що їх можна викинути напризволяще або підкинути сусідам у двір, а намагалися самостійно убезпечити тварин від бездомності. Непомітно для себе щодня роздаємо до п'яти - семи котів, бували й цуценята. Бажаючих допомогти вистачає,” – зазначає пологівчанка Юлія.

 

Ініціативні громадяни Поліг прилаштовують бездомних тварин. В основному це кошенята, які народилися, але на жаль не потрібні “господарям”. Декілька місяців журналісти Районки спостерігали як працівниці торгової точки центральної алеї щодня знаходять домівку для кошенят. Ми не могли залишитися байдужими, тож вирішили висвітлити добру справу місцевих активісток.

 

oly

 

За словами дівчат, одного разу їх просто попросили потримати біля себе в картонній коробці котиків, можливо хтось з пологівців захоче їх прийняти до себе. Так і вийшло. Першого разу роздали, а потім не помітно для самих активісток, майже щодня до них приносять бездомних чотирилапих, і ті знаходять домівку.


На жаль, для таких тварин у місті немає жодних умов для гідного догляду, жодного комунального притулку.
- За один раз буває приносять по п'ять, сім кошенят. Маленьким чотирилапим допомагають і пересічні громадяни - їжею або ж стають новоспеченими господарями тварин. Хотілося б, щоб люди не прагнули взяти саме породистих тварин. Особисто нам таких тварин шкода. Якщо кожна людина візьме по одному безпритульному котику чи цуцику, то в нашому місті будуть одиниці безпритульних тварин, - зазначають активістки.

 

Інша точка з котятами знаходиться біля магазину “Ластівка”. Там нещодавно мама-котиха народила аж шість кошенят.

 

oly

 

Працівники сусідніх магазинів також не залишилися байдужими. Організували для новоспечених кошенят та матусі картонний будиночок, обмотали його целофановою плівкою аби захистити від дощу. Щодня, за словами активістки Олени, котам приносять смачну їжу як пересічні пологівці, так і робітники торгової сфери.


- Кішка почала сама заходити до мого магазину, тоді з'явилися кошенята. Ми облаштували їм елементарну домівку. Зараз кошенятам приблизно 1,5 - 2 місяці. Кото-мама їх прискіпливо оберігає. Пологівці щодня підходять та цікавляться котиками, але їх ще зарано брати, надто маленькі. Хоча з шести уже двох забронювали. Тож бажаючі можуть завчасно прийти та обрати кошеня для догляду аби ці прекрасні створіння не отримали статус безпритульних, - резюмує пологівчанка Олена.

 

oly


Пропонуємо долучитися до самоорганізованої благодійної акції – допоможи безпритульним тваринам. Стань щасливим господарем чотирилапого.


Закликаємо не шкодити безпритульним котам, адже вони - важлива складова екосистеми міста. Вони здійснюють природну дератизацію, тобто рятують місто від мишей та щурів.

 

Дякуємо пологівчанкам за добре серце!

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
4
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)