Чому не працюють оператори міськгазу у Пологах?

27 Жовтня 2021 09:42  0  1543

Події містаЧому не працюють оператори міськгазу у Пологах?

Зручне для пологівців обслуговування операторів у “Вікні довідок” Пологівського міськгазу - не функціонує. Скасувати послугу для своїх абонентів прийняв рішення “Запоріжгаз”. Через це у людей виникло безліч незручностей. Аби розібратися з рахунками чи отримати елементарне пояснення щодо послуги, пологівці вимушені витрачати кошти, гаяти купу часу та їхати до сусідніх міст.

 

Центри обслуговування газової компанії відкриті та працюють у Оріхові і Токмаку. Пологівці просять відкрити аналогічний пункт і в нашому місті.

 

Прояснити хвилюючі питання пологівці можуть тільки в центрах обслуговування в Оріхові, вул. Овчаренка, 2к-1 чи Токмаку, вул. Центральна, 31-Б/1. Або спробувати додзвонитися до Контакт центру 067 007 6 104 та 061 280 81 04.

 

Тут можна замовити такі послуги, як газифікація під ключ, реконструкція газової мережі, придбання газових котлів, сигналізаторів, модемів дистанційної передачі даних лічильника та інше.

 

Відкривати “Клієнтський простір” у Пологах точно не будуть, повідомили у пресслужбі ПАТ “Запоріжгаз”. Але щоб полегшити життя своїм клієнтам, зараз розробляють функцію оформлення потрібних довідок в онлайн режимі.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
9
Сміх
31
Жах
52
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)