Жителі Червоного висілку ледь добираються до центру міста... Есть фото

2 Вересня 2021 10:26  0  1675

Події містаЖителі Червоного висілку ледь добираються до центру міста...

Як дістатися до міста з дитячим візком? Яким чином людям з обмеженими можливостями доїхати до центру міста, де переважна більшість державних установ, аптек, лікарня та магазини? Це питання на Пологівщині залишається не вирішеним. Адже Червоний висілок відділений від центру Поліг двома залізничними мостами, залізничним переїздом та довгою трасою по вул.Робочій... Вирішення даної проблеми не в змозі взяти на себе ані влада Придніпровської залізниці, ані керманичі міста...

 

На превеликий жаль, пологівці дотепер стикаються зі складнощами добратися з Червоного висілку до центру.

 

Сьогодні молода матуся написала до нашої редакції лист - звернення:

"Добрий день, вчора зі мною склалася дуже не приємно ситуація. Живу на Червоному висілку,  старша дитина відвідує садок Буратіно. Ввечері зібрала молодшу дитину, якому лише два місяці та пішла з коляскою через залізничний переїзд забрати старшу дитину з садка. І дійшовши до цього самого залізничного переїзду, що біля вулиці Ломоносова, побачила, що прохід закритий довгоскладовим поїздом. Простояв на сонці хвилин 15, вирішила обійти, оскільки час йде, поїзд стоїть, а дитина в саду чекає! Спасибі чоловікові, який допоміг перенести коляску через колії, але поки я переходила проколола колесо і довелося з пробитим їхати до саду і потім цим же шляхом назад додому. Коло не маленьке -  від Буратіно до оезівських домів.Так ось, у мене питання до мера, невже важко домовитися з начальством ж / д і зробити на мосту заїзд для колясок? Я розумію, що влада пішки не ходить, їм цей заїзд не потрібен, але є багато людей, яким з Червоного висілку треба дістатися з коляскою на "ту сторону", де знаходиться лікарня і аптеки!", - пише пологівчанка Тетяна.

 

З цією ж проблемою стикалися і пологівські автомобілісти... 

В січні цього року ми повідомляли, що Пологівська міська рада звернулася до Укрзалізниці з проханням відновити роботу автопереїзду через колії в місті. Однак отримала відмову, яку залізничники обґрунтували інтенсивним рухом потягів на ділянці. Пологівські депутати просили Укрзалізницю про відновлення руху автомобільного транспорту через залізничний переїзд між вулицями Шевченка та Ломоносова у Пологах.

 

В Укрзалізниці відмовили, пославшись на надто інтенсивний рух потягів на цій ділянці. Саме через інтенсивність залізничного руху автопереїзд свого часу був закритий, нині вантажообіг на цій ділянці залишається великим.

 

В Укрзалізниці пропонують жителям користуватися існуючими переїздами. "Для руху автотранспорту по місту Пологи існує залізничний переїзд на 284 кілометрі перегону Челюскін – Пологи (автомобільна дорога Дніпро-Мелітополь), залізобетонний шляхопровід на 288 кілометрі перегону Пологи-Гусарка (автомобільна дорога з провулку Кримського на вулицю Робочу у Пологах), залізничний переїзд на 289 кілометрі перегону Пологи-Гусарка (автомобільна дорога Оріхів – Бердянськ). Відстань між ним не перевищує 5 кілометрів", – прокоментували в Укрзалізниці.

 

Залізничний переїзд, про відкриття якого просили у Пологах, існував до 1990-х, потім його стало недоцільно використовувати через інтенсивний рух транспорту. Автомобілі чекали перед переїздом по півгодини. Нині рух на цій ділянці також великий, адже Укрзалізниця збільшила можливості для транспортування вантажів на дільниці Маріуполь – Волноваха – Комиш-Зоря – Запоріжжя.

 

 

 

Отже, ця тема хвилює більшу частину мешканців Червоного висілку, пишіть в коментарях, як бачите, вирішення цієї проблеми!

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
9
Жах
28
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 02.09.2021 16:25
Якщо під "калінінським"мостом трапиться затор ,то проїхати на Червоний висілок ближчим шляхом можна буде тільки через Тарасівський поворот,а це не дуже близько .
Шанси на спасіння від пожежі ,чи отримати швидку медичну допомогу зводяться до нуля.Банкіри не дурні ,на Ч В. нема жодного банкомату,а влада - тупа до людей, владі ,головне,100%премії вчасно розподілити.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)