Назвали найкорисніший хліб

9 Листопада 2020 08:53  0  511

На Вкраїні та у світіНазвали найкорисніший хліб

Дієтологи назвали житній хліб найкориснішим для нашого здоров'я. Він добре зберігається і очищає організм завдяки високому вмісту клітковини.

 

Майже 100 кг хліба в середньому з'їдає за рік один українець, порахували в Держстаті. Білий, сірий, чорний, з висівками - кожен вибирає різний і зберігає його по-своєму.

 

Пшеничний хліб виявився в кінці рейтингу поживності. У такий буханець найчастіше додають відбілювачі та розпушувачі. Уникати треба і популярного сьогодні бездріжджового хліба. Це чистої води маркетинговий хід, кажуть професійні пекарі. Хліб без дріжджів краще пекти вдома, тоді можна нічого не боятися.

 

Купувати хліб краще у фірмових магазинах або маркетах, але ні в якому разі не на стихійних ринках. Там практично кожен другий буханець підробка, кажуть експерти.

 

Неприємності будуть і від хліба в пакетах, особливо нарізаного. Плівка створює парниковий ефект і буханець швидко пліснявіє. Зберігати хліб найкраще в паперових пакетах або у тканини.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
3
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)