Назріває загроза спалахів небезпечної хвороби ...

11 Листопада 2021 14:13  0  1881

Здоров'яНазріває загроза спалахів небезпечної хвороби ...

Небезпека виникла через суттєве скорочення вакцинування упродовж минулого року. Минулого року у світі було вакциновано від кору на 3 млн дітей менше, ніж позаминулого 


Збої у плановій вакцинації від кору протягом 2020 року призвели до загрози виникнення нових спалахів захворювання. Про це повідомляється на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

 

«У 2020 році понад 22 млн дітей пропустили першу дозу вакцини від кору. Це на 3 млн більше, ніж у 2019 році, що є найсуттєвішим зростанням кількості невакцинованих за останні два десятиліття та створює небезпечні умови для виникнення спалахів», – ідеться у спільній доповіді ВООЗ та Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC). При цьому кількість зареєстрованих випадків кору у 2020 році скоротилася на понад 80% у порівнянні із попереднім роком.

 

Попри зниження числа заражень, ризик виникнення спалахів кору у світі продовжує зростати, попереджають фахівці. На думку авторів доповіді, у світі погіршився епідеміологічний нагляд за хворобою. Крім того, недостатні тестування та інформування про захворювання також ставлять під загрозу здатність світової спільноти запобігти спалахам кору. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
23
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)