Наявність фіскального касового апарату тепер обов’язкова для всіх торговельних закладів

16 Вересня в 08:29  0  667

На Вкраїні та у світіНаявність фіскального касового апарату тепер обов’язкова для всіх торговельних закладів

З 2020 року касовими апаратами мають бути облаштовані всі торгові точки України від інтернет-магазинів до магазинів секонд-хенду.

 

Навіщо?


Для контролю обороту підприємств та ФОП. Мета останніх років щодо реформи української економіки — “обілити” її. Тож влада і робить нововведення, які допоможуть контролювати обороти різних підприємств.

 

Хто оплатить встановлення фіскальних касових апаратів?


Все відбудеться за рахунок підприємців: від покупки до обслуговування касового апарату. Це означає, що суми, витрачені на виконання умов держави, буде закладено в ціни на товар.

 

Що думають про це пологівці?


— Я особисто поки що не замислювалась над цим. Звичайно, для держави це добре, чого не скажеш про підприємця. Це зайві витрати, складнощі, особливо коли закупка товару йде не через касовий апарат, — поділилася Тетяна, продавчиня тканини.

 

Але варто сказати, що деякі торгівці навіть на “Хитрому ринку” вже встановлюють касові апарати.

 

Хто може не встановлювати фіскальні касові апарати?


За попередньо прийнятим законом Верховної Ради з 1 жовтня від обов'язкового встановлення РРО звільняються платники, які здійснюють торгівлю на ринках або надають побутові послуги населенню, та ті, чий обсяг доходу впродовж календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.

 

Всі інші підприємці повинні встановити фіскальний касовий апарат та вести його обслуговування за власний рахунок. Але малий український бізнес не готовий спокійно приймати такі “виклики” від держави.

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
4
Сміх
14
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)