Вертолітний загін служби реагування з'явиться в Україні

27 Січня в 07:40  0  318

На Вкраїні та у світіВертолітний загін служби реагування з'явиться в Україні

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков


В Україні в 2018 році створять мобільний загін служби реагування з 55 вертольотами, які забезпечать систему покриття в усій країні на випадок надзвичайних ситуацій. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час свого виступу в Хмельницькому в п'ятницю, 26 січня 2018 року.

 

- Дві тисячі вісімнадцятий – це рік, коли Україна отримає перший передовий мобільний загін служби реагування, – сказав Аваков.

За його словами, великий контракт, який МВС України вже кілька місяців готує спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, Національною гвардією та поліцією, передбачає отримання близько 55 вертольотів марки Airbus.

 

Аваков уточнив, що вертольоти дозволять «забезпечити систему покриття в усій країні, починаючи від реагування на надзвичайні ситуації, пожежі, виклики кримінального характеру й закінчуючи медичними питаннями, коли потрібно буде доправити в критичних ситуаціях хворого з невеликого села безпосередньо до фахівця».

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)