Наш земляк Сергій Шамрай вже має свій перший сольний кліп! Есть видео

20 Серпня в 14:24  0  1038

Знай нашихНаш земляк Сергій Шамрай вже має свій перший сольний кліп!

Нещодавно музикант із колегою побував у Хорватії, де і зняв сольник, який став п‘ятим музичним відео продуктом за участю Сергія.


- Усе розпочалось місяць тому. Мені і моєму другові, акордеоністу Роману Воронці, солісту квартету «Флірт», запропонували гастрольний тур по Хорватії. Ми з радістю погодилися, відіграли там три сольних концерти. І під час цих гастролей вдалося зняти відео кліп в оточенні мальовничої хорватської природи, - поділився з нами Сергій.


Ідея зняти сольний кліп виникла вже давно, але, як каже, музикант, часу зовсім не вистачало. Хлопець весь час був зайнятий колективними проектами. А тут такий шанс! Сергій одразу ж їм скористався.


- Гастролі вийшли продуктивні, - посміхається хлопець.


Під час зйомок були задіяні організатори гастрольного туру. Це вже п‘ятий кліп Сергія Шамрая. Чотири попередніх – результат плідної праці у проекті «В & B». Але хорватський – перший сольний! Поки що роботи Сергія Шамрая можна подивитися тільки на YouTube, однак це тільки початок!


До речі, прем'єру твору Петра Дранга «Vero» вперше Сергій виконав майже рік тому саме вдома, у Пологах, на святі до Дня незалежності України.

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)