Населенню в пенсійному віці перерахують розмір виплат

31 Травня 2021 08:59  0  1689

На Вкраїні та у світіНаселенню в пенсійному віці перерахують розмір виплат

В Україні з 1 липня 2021-го перерахують прожитковий мінімум (ПМ) для всіх категорій, зокрема і пенсіонерів. У результаті мінімальна пенсія збільшиться на 85 грн, до 1854 грн, а максимальна на 850 грн.

 

Це випливає із затвердженого бюджету Пенсійного фонду на 2021 рік. Так, згідно із законом, прибавка зачепить більшість українців старших за 60 років:

 

- мінімальна пенсія не може бути меншою за прожитковий мінімум, водночас збільшення за стаж понад норми становить 1% від ПМ;


- максимальна пенсія не може бути більшою від 10 прожиткових мінімумів (виняток діє для суддів).


Судді за законом мають право на необмежений розмір пенсії. Вона становить до 80% зарплати. Прості українці отримують менш ніж 35% зарплати і розмір їхньої виплати обмежений 10 прожитковими мінімумами. Зараз це 17 690 грн.

 

У формулі середню зарплату за три минулі роки множать на співвідношення власної зарплати до середньої, на кількість відпрацьованих років і на 1%.

 

До слова, в Україні вже з 1 червня перерахують пенсії громадянам, які після призначення пенсійних виплат продовжують працювати. Згідно із законодавством, для перерахунку пенсії не потрібно звертатися до Пенсійного фонду, все відбудеться автоматично.

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
15
Сміх
4
Жах
32
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)