Пільговикам знайшли кошти на проїзд

24 Липня в 06:45  0  616

На районіПільговикам знайшли кошти на проїзд

У поточному році місцевими органами виконавчої влади прийнято відповідні місцеві програми, на підставі яких за рахунок коштів місцевих бюджетів здійснюються компенсаційні виплати для відшкодування пільгового проїзду всіма видами транспорту загального користування. Загальна сума становить 93,3 млн. грн.

 

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» затверджено порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

 

Головам райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад були направлені листи з проханням опрацювати цю постанову та затверджений порядок.

 

На виконання постанови в області підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» у 2018 році».

 

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, визначено розмір щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Запорізькій області в сумі 105 гривень.

 

Питання надання готівкових виплат цілком залежить від рішень місцевих органів виконавчої влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Викторович   alt 31.07.2018 08:58
все це добре, але чому ніхто не враховує ту ситуацію що кожен ранок від пільговиків нема проходу в маршрутному транспорті міста, їм обов'язково треба їхати кудись саме в той час коли люди їдуть на роботу, в автобусі 20 сидячих місць із них до 8 години ранку пільговики займають 60% і ще скаржаться потім на те що їм не звільняють місця коли вони заходять в автобус, шановні та будьте ж ви людьми не розкуплять на базарі саме смачне до 8:00, а на місці нашої влади я б розглянув варіант безпільгового проїзду містом до 8:00 в час коли люди їдуть на роботу
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)