“Нам не дають потрібну інформацію”: пологівець отримав роз'яснення від НКРЕ по газових платіжках

27 Жовтня 2021 09:40  0  1205

Події міста“Нам не дають потрібну інформацію”: пологівець отримав роз'яснення від НКРЕ по газових платіжках

Пологівці продовжують отримувати досудове попередження від постачальників блакитного палива

 

Раніше, за зверненнями читачів, ми писали про те, що абонентам “Запоріжгазу” приходять платіжки із завищеними показниками. На основі їх несплати людям надсилають листи з погрозами “досудового попередження” від ТОВ “Запоріжгаззбут”.

 

Не перший місяць платіжки за газ приходять без указання цифр лічильників, які люди подають вчасно. Для підтвердження своїх даних надсилають фото пристроїв із цифрами на вайбер компанії, але й на цей факт працівники “Запоріжгазу” давно не зважають.


У платіжках же виставляють тільки тариф річний. Через що людям не зрозуміло, звідки беруться борги.

Аби щось з'ясувати, пологівці їдуть до сервісного центру міста Гуляйполя, Оріхова. Але і це не дає результату. Цифри у платіжках не змінюються.

 

Подібні витівки - не інакше як чергова спроба газових служб “взути” своїх абонентів на гроші, вважає пологівець Михайло Садовий. Чоловік отримав такого ж листа, хоча ніякої заборгованості за спожитий газ і за доставку не мав. Написав скаргу до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Днями отримав листа на своє звернення, де зазначається, що надавач послуг повинен вчасно та в повній мірі інформувати споживача про умови постачання, ціни на природний газ, вартість надаваних послуг та обсяги споживання природного газу.

 

Усі платіжні документи, що виставляються постачальником, мають містити чітку інформацію про суму платежу, порядок та строки оплати.


Кожному споживачу гарантується безперешкодний та безоплатний доступ до інформації, зокрема про стан розрахунків споживачем за послуги. У тому числі послуги, періоди, відомості про обчислення її розміру, фактичні обсяги споживання та ін.


Вся інформація надається суб'єктам господарювання у платіжних документах.

 

НКРЕ також звертає увагу ТОВ “Запоріжгаз збут” на неухильне дотримання вимог законодавства в платіжних документах інформації, яка має бути достатньою для здійснення споживачем розрахунків за послуги постачання природного газу та на більш сумлінне та відповідальне ставлення до споживачів, удосконалення комунікації із споживачами природного газу.

 

З листа зрозуміло, що інформації, що містять сьогодні платіжці за газ недостатньо, аби абоненти розуміли, за що і скільки вони мають платити, але як це донести до газових компаній, незрозуміло....

 

Тим часом пологівці продовжують скаржитися на “знущання” газових служб. Надсилають до редакції нові звернення:

 

Альона Короткова:
“Кожного місяця вчасно через вайбер разом із фотографією лічильника передаю покази. За серпень використала 10 м.куб на 79.90 грн., прийшла квитанція на суму 232,69 грн., я заплатила 133 грн, по лічильнику в мене вже виходить передплата. У вересні використала 14 м.куб на 111,86 грн. пришла квитанція на 518,49 грн. разом із заборгованістю за попередній місяць!!! Так навіщо тоді надсилати показники, фотографії, якщо вони на це не дивляться!!! А потім я не здивуюсь, якщо до мене приїдуть відрізати газ за неіснуючі борги. Знущаються над людьми, як хотять.”

 

Ярина Шевченко:
“Багатьом приходять такі платіжки. То де правда? Де захист? Вони нам скоро тисячi навiшають, що й не виплутаєшся.”

 

Світлана Гулая:
“Сьогодні мені по телефону повідомили, що борг становить 82 грн, погрожували за несплату стягнути в судовому порядку. Квитанції не було, звідки борг - поняття не маю. Живемо, як в казці.”

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
20
Жах
32
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)