Нагородити пожежників та ліквідувати радіо, - вирішили депутати райради Есть фото

19 Вересня в 15:05  0  1697

На районіНагородити пожежників та ліквідувати радіо, - вирішили депутати райради

Сорок друга сесія Пологівської районної ради, розпочалась із урочистостей. Керівництво району нагородило працівнкиків Пологівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України за їх відважну роботу.

 
На сесії присутні були 23 депутати, за більшість ряду питань голосували пакетним рішенням. Питання порядку денного чергової сесії депутати активно опрацювали раніше у комісіях.


Окремим питанням було розглянуто і поставлено на голосування рішення про ліквідацію комунального підприємства «Пологівське радіомовлення» Пологівської районної ради Запорізької області.
Раніше радіомовлення фінансувалось за рахунок бюджету району, але починаючи 1 січня 2020, такої можливості вже не буде, у зв'язку зі створенням громади.


За ліквідацію радіо проголосували 22 депутати, один - утримався.


Також депутати опрацювали питання про оренду, закріплення та передачу комунального майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада Запорізької області.

 

 

 


 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
5
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)