Житель Гуляйполя отримав нагороду від Президента України Есть фото

17 Вересня 2021 13:48  0  992

Новини ГуляйполяЖитель Гуляйполя отримав нагороду від Президента України

Глава держави Володимир Зеленський вручив нагороди десятьом громадянам України, які  були лауреатами Всеукраїнської акції - «Герой-рятувальник року». Ними відзначають непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха.

 

Серед нагороджених Всеукраїнської акції і житель Гуляйполя, тракторист-машиніст агрофірми, Сергій Тимошенко, який врятував двох дітей, одного і п'яти років під час пожежі в будинку.

 

oly

 

Нагадаємо ми писали, що в кінці січня гуляйпілець Сергій Тимошенко опинився в епіцентрі дуже небезпечної події. Машину, на якій вони їхали з товаришем, зупинила жінка. У розпачі вона повідомила, що в її палаючому будинку залишилися діти. Чоловіки кинулися на допомогу, розбили вікно, Сергій кинувся шукати малюків.

 

Діти, надихавшись їдкого диму, лежали на підлозі. Найменшому був лише рік, завдяки небайдужості героя дітей було врятовано.

 

 

Вітаємо, Сергія Тимошенка з почесною нагородою!!!

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
4
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)